Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

Před 12 lety jsme zvažovali, zda spolupracovat s některou velkou a známou realitní kanceláří nebo si vyšlapat svou vlastní cestičku i přes veškeré nástrahy a strasti realitního trhu. Volba byla jasná a s manželem jsme se rozhodli budovat vlastní rodinnou firmu, vlastní jméno tady na Karlovarsku.

 IMB reality - Iveta a Míra Blašínovi

 

Zúročili jsme 12 let praxe a můžeme vám nabídnout celý balíček služeb související s realitami nebo jen určitou část těchto služeb dle vašich potřeb.

Kupujícím pomůžeme vyhledat dle požadavku nemovitost, financování úvěrem, v této oblasti spolupracujeme se společností Golem Finance s.r.o. a v neposlední řadě také vypracujeme nabídku pojištění nemovitosti, ve spolupraci s Fixum a.s.

NAŠE SLUŽBY

Od roku 2012 jsme členy Realitní komory České republiky.

Na počátku roku 2013 jsme rozšířili naši činnost o oceňování majetku pro věci nemovité, která je nezbytná pro každého specialistu v realitách, dobře stanovit cenu prodávané nemovitosti.

Již řadu let máme skvělou spolupráci s JUDr. Vlastislavem Jarošem, členem advokátní komory a soudní znalkyní Irenou Lechanovou.

Děkujeme vám všem, kteří jste nás doporučili rodině, známým či přátelům. Velmi si toho vážíme.

V loňském roce jsme začali reference klientů zveřejňovat, aby i ostatní lidé mohli zvážit, jestli spolupráce právě s námi bude pro ně přínosem a svěří realizaci prodeje/nákupu nemovitosti právě nám.

Těším se na spolupráci.

Iveta Blašínová

Certifikovaný realitní a hypotéční makléř

S manželem žijeme v Nové Roli u Karlových Varů, kde jsme si postavili dům, ve kterém i podnikáme a máme kanceláře. Domov i práce se nám příjemně prolíná a všechno to hlídá naše fenka Ajša.

Milujeme cestování a protože máme vnoučata v Itálii, zúžilo se naše cestování v posledních letech hlavně na Dolomity, které jsme si zamilovali. Každý rok tam nabereme sílu do práce.

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?